Otrzymane referencje od naszych klientów

Właśnie zacząłeś korzystać z naszych usług? A może jesteś naszym klientem już od jakiegoś czasu? Przede wszystkim dziękujemy Ci za zaufanie i wybór naszej przychodni. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dbać o zdrowie naszych osób pacjenckich: kompleksowo, nowocześnie, ale też przede wszystkim z troską i uwagą. Mamy wiele dowodów na to, że w większości przypadków się nam to udaje. A jak Twoje wrażenia?

Niezależnie od tego, kiedy trafiłeś do Przychodni Stonewall, zachęcamy do pozostawienia opinii na temat Twoich doświadczeń w naszej poradni.

Bardzo zależy nam na tym, aby dowiedzieć się, czy spełniliśmy Twoje oczekiwania. A może na coś powinniśmy zwrócić uwagę?

Daj znać, czy łatwo było Ci znaleźć potrzebne informacje na naszej stronie. A jeżeli byłeś w naszej placówce osobiście, to jak przebiegł kontakt z pracownikami poradni? Czy Twoja wizyta była komfortowa? Czy lekarz odpowiedział na wszystkie Twoje wątpliwości? 

Pisz śmiało! Cieszą nas słowa uznania, ale doceniamy też wszystkie inne, obiektywne obserwacje naszych klientów. Chcemy się rozwijać i udoskonalać naszą ofertę. Chcemy, aby każda nowa osoba pacjencka poznawała coraz lepszą wersję poradni Stonewall. Bo zawsze znajdzie się coś, co można ulepszyć.

Swoją opinią możesz się z nami podzielić w prosty i szybki sposób. Wystarczy przejść do opinii innych naszych klientów, a potem kliknąć w przycisk „dodaj opinię”.

Opinie naszych klientów na stronie Google Moja Firma.

Tu przeczytasz opinie naszych klientów na stronie Google.